2003 yılında kurulan firmamız , sektörünün önde gelen lider firmalarından olup , su arıtma konusunda ; ithalat , ihracat , projelendirme , üretim , uygulama , danışmanlık ve teknik servis hizmetleri vermektedir.

Firmamız , sahip olduğu tecrübeler , ileri görüş ve müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda her zaman , kaliteden taviz vermeksizin , siz değerli müşterilerimiz için en uygun sistem tasarımlarını hazırlamakta ve başarı ile uygulamalarını yapmaktadır.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde , su faktörünün yaşamımız için taşıdığı hayati önemi daima göz önünde tutarak  , insana ve çevreye vermiş olduğumuz önem ile gelişen sistemler , teknolojiler ve bilgiler ışığında deneyimli ve uzman kadromuz ile her zaman en doğru çözümleri oluşturmayı ilke edindik.   

Günümüzde su konusu tüm dünya için önemli bir konudur. Kullanılabilir su kaynaklarının azalması ve buna bağlı olarak su arıtma üniteleri yardımı ile mevcut su kaynaklarının istenilen kaliteye getirilmesi , mevcut su kaynaklarının doğru ve verimli olarak kullanılması gerekmektedir.

Bu anlamda hızla gelişen su arıtma teknolojinin yakın takipçisi ve uygulamacısı olan firmamız Fransa, İtalya , İngiltere  gibi ülkelerden ekipman ve sistem ithalatları da  yapmaktadır. 

Türkiye genelinde 23 adet bayisi bulunan firmamız aynı zamanda Kazakistan , Romanya , Libya , Azerbaycan , Kıbrıs , Kenya gibi bir çok ülkeyle de iş yapmakta , bayi ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

Firmamızın kurulduğu ilk günden itibaren kalitemizi , verdiğimiz hizmetlerimizi destekleyen ve hep yanımızda olan tüm müşterilerimize , partner firmalarımıza , bayilerimize ve firmamızın ilkelerini benimseyerek aynı doğrultuda bizimle beraber çalışan tüm ekibimize çok teşekkür ederiz.

Siz değerli partnerlerimiz ile birlikte çok daha uzun yıllar boyunca yeni başarılara imza atmak dileğiyle…

Saygılarımızla...