KEŞİF
Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde , doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için , Kapasite tayini ( Günlük , saatlik su tüketimleri ) , işletme bilgileri , ham su analiz değerlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamız uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

ANALİZ
Su karakteristiğinin bölgelere göre değişken bir yapıda olmasından dolayı ,doğru bir projelendirme yapılabilmesi için , detaylı bir su analizi gerekmektedir. Bu işlem firmamız laboratuarlarında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

PROJELENDİRME
Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda , tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamız uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

MONTAJ
Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin , işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak bir şekilde montajının yapılması ve sistemlerin çalışır vaziyette tesliminin yapılması işlemi , firmamız teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

TEKNİK SERVİS
Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin ;yerinde montajının yapılıp , çalışır durumda teslim edilmesi , sistemlerin periyodik bakımları , mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri , firmamız teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.